Навіщо мені та емпатія?

Люди не вміють читати чужі думки. Проте у нас є емпатія — суперсила, яка дозволяє розуміти думки, емоції і переживання інших ☝️
Такий собі додатковий ключ для комунікації, рівень емпатії у всіх різний. Але є способи її розвивати.
Як вважаєш, який у тебе рівень емпатії ❓
Догори