Напишіть сьогодні близькій людині, яка захищає Україну

Що сказати сьогодні захисникам і захисницям? Як підбадьорити, подякувати, не бовкнути зайвого? Просто відкиньте усі кліше і скажіть, що у вас на думці, головне — від чистого серця 🫂

Скажіть, що любите, що думаєте про людину, що сумуєте і чекаєте вдома. Подякуйте за мужність і витримку. Скажіть, що пишаєтеся нею. Віримо в ЗСУ ❤️

Догори