
Кожна хвилина мовчання — про тих, кого вже немає
На виконання пункту 2 Указу Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» від 16.03.2022 №143/2022 щоденно о 9 годині 00 хвилин започатковуємо проведення загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими співвітчизниками.
Це прояв поваги та вдячності ЗАХИСНИКАМ і ЗАХИСНИЦЯМ, які поклали життя за УКРАЇНУ.
Віддаймо подумки шану всім ВІЙСЬКОВИМ і ЦИВІЛЬНИМ, які загинули під час російсько-української війни.
Шануємо і пам’ятаємо!
СЛАВА УКРАЇНІ!
