Депресія — це…
Депресія — це не сум, не пригніченість, не журба. Це не настрій чи стан. Це розлад, який отримав безліч «синонімів» через хибні уявлення про ментальне здоров’я. Ми ніколи не знаємо, через що насправді проходить людина, тож маємо поважати одне одного. ❕ Якщо ви помічаєте симптоми депресії у себе чи близької людини, не ігноруйте їх. Зверніться …








































